اجاره آپارتمان مبله در تهران - اجاره سوئیت در تهران - اجاره روزانه آپارتمان در تهران

.
اطلاعات کاربری
درباره ما
دوستان
خبرنامه
آخرین مطالب
لینکستان
دیگر موارد
آمار وب سایت

اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت

تیم تهران مبله آماده ارائه اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت ونک گاندی

اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت واقع در منطقه ونک گاندی با 2 خواب و 95 متر مربع مساحت.
خیابان گاندی از خیابانهای معروف تهران است که نزدیک به میدان ونک می‌باشد. این خیابان از دیرباز به دلیل وجود مغازه های مختلف مورد توجه بوده است. گاندی از انتهای خیابان وزرا یا خالد اسلامبولی شروع می‌شود و تا بالای اتوبان حقانی امتداد می‌یابد. این خیابان به‌دلیل همجواری با خیابان ولیعصر از لحاظ رفت آمد خیلی مناسب است. همچنین دسترسی های مناسبی به اتوبان همت، اتوبان شهید حقانی و خیابان شهید بهشتی دارد. همچنین گاندی به ایستگاه مترو شهید بهشتی و خط بی آرتی تندرو خیابان ولیعصر دسترسی بسیار مناسبی دارد. نام این خیابان نیز برگرفته از نام رهبر فقید هند می‌باشد.
این واحد اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت منطقه ونک گاندی دارای امکانات خدماتی از جمله:

 :: برچسب‌ها: اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره آپارتمان مبله در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : شنبه 3 تير 1396

آپارتمان مبله در تهران

گروه ما با تخصص در آپارتمان مبله در تهران جردن

با اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه جردن می توانید بهترین لحظه ها را برای خود ثبت کنید. مبله جردن با 2 خواب و 90 متر مربع اندازه بسیار خوبی دارد.

جردن نام یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران است. که حد فاصل بین میدان آرژانتین و منطقه الهیه در شمال تهران واقع شده است. در این مسیر جردن از مناطق مهم و تقاطع های مهمی تشکیل شده است. اتوبان رسالت، خیابان میرداماد، اتوبان مدرس و خیابان ظفر. در خیابان جردن انواع سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و برندینگ وجود دارد. که شما می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین در این منطقه ساختمان های اداری و تجاری زیادی وجود دارد که می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در نزدیکی منطقه جردن مکان های تفریحی زیادی نیز وجود دارد. مثل پارک جنگلی طالقانی، پارک آب و آتش، پارک ملت و سینما ملت.
آپارتمان مبله در تهران منطقه جردن شامل وسایل خدماتی زیر است::: برچسب‌ها: آپارتمان مبله تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران , اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 14
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : چهار شنبه 31 خرداد 1396

آپارتمان مبله تهران

تهران مبله متخصص در آپارتمان مبله تهران منطقه سهروردی شمالی

آپارتمان مبله تهران

آپارتمان مبله تهران واقع در منطقه سهروردی شمالی به مساحت 65 متر و 1 خواب، همراه با شرایطی عالی. سهروردی یکی از خیابانهای شمالی جنوبی تهران است که از میدان هفت تیر آغاز و تا بزرگراه رسالت امتداد می یابد. نام این خیابان برگرفته از نام یکی از فلاسفه اسلامی دوران صفویه می‌باشد به نام شهاب‌الدین یحیی سهروردی.
این آپارتمان جزوه دسته آپارتمان مبله تهران قرار می گیرد. با امکانات بسیار عالی زیر::: برچسب‌ها: آپارتمان مبله تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران , ,
:: بازدید از این مطلب : 11
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : یک شنبه 28 خرداد 1396

اجاره روزانه سوئیت در تهران

بهترین راه اجاره روزانه سوئیت در تهران سعادت آباد

اجاره روزانه سوئیت در تهران منطقه سعادت آباد با بهترین امکانات مبله به صورت کامل و مکفی. اجاره واحد مبله آپارتمانی 3 خوابه با مساحت 160 متر مربع.
سعادت آباد در غرب تهران قرار دارد که حدا از بزرگ بودنش، دسترسی های فراوانی نیز دارد. این منطقه به بزرگراه های یادگار امام، چمران و نیایش دسترسی خوبی دارد. همچنین در سعادت آباد پاساژها و مراکز خرید بزرگی وجود دارد. همچنین این منطقه به دو مرکز مهم دسترسی آسان و فوق العاده ای دارد. یکی نمایشگاه بین المللی تهران و دیگری سالن اجلاس سران واقع در جنوب منطقه ولنجک.
این واحد با واژگان اجاره روزانه سوئیت در تهران در وبسایت ما نمایش دارد و امکانات زیر داراست::: برچسب‌ها: اجاره روزانه سوئیت در تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 45
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : سه شنبه 23 خرداد 1396

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

بهترین راه اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران سعادت آباد

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران منطقه سعادت اباد یا همان سعادت اباد در گذشته با بیشترین امکانات رفاهی. واحد مبله دو خوابه با مساحت 95 متر همراه با بهترین وسایل و لوازم.
سعادت آباد در شمال غرب تهران قرار دارد که این منظقه به خودی خود دارای ئیژگی های زیادی است. به عنوان نمونه می تواند هوای پاک این منطقه و خلوتی خیابان هایش بسیار مورد توجه باشد.
این واحد اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران واقع درمنطقه سعادت اباد با لوازام و امکانات زیر در اختیار شماست::: برچسب‌ها: اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره سوئیت مبله در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : سه شنبه 16 خرداد 1396

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

تیم تهران مبله آماده ارائه اجاره روزانه آپارتمان در تهران کردان کرج

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

اجاره روزانه آپارتمان در تهران واقع در منطقه کردان کرج، باغ ویلایی لاکچری آماده ی اجاره. ویلای مبله 1 خوابه، 250 متر مربع در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی کشور ایران.
کردان کرج از معروف ترین مناطق تفریحی و خوش آب و هوای اطراف تهران است. که جزوی از استان البرز محسوب می گردد. مردمان بومی این روستا به زبان تاتی سخن می گویند. تقریباً تمامی این روستا از خانه ها و باغ های زیبا تشکیل شده. که در تمام فصول آب و هوایی دل انگیز دارد. همچنین از این روستا رودخانه نیز میگذرد که تمام ویژگی های را صدچندان می کند.
این واحد اجاره روزانه آپارتمان در تهران واقع در کردان کرج با وسایل و تجهیزات ذیل آماده ارائه خدمات است::: برچسب‌ها: اجاره روزانه آپارتمان در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت ,
:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : پنج شنبه 11 خرداد 1396

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

تیم تهران مبله آماده ارائه اجاره روزانه آپارتمان در تهران جردن

اجاره روزانه آپارتمان در تهران

اجاره روزانه آپارتمان در تهران واقع در منطقه جردن با بهترین وسایل مبله آماده باری شما. آپارتمان مبله 2 خوابه، 85 متر مربع در یکی از بهترین و معروفترین مناطق کلانشهر تهران.
جردن از گذشته های دور جزو بهترین خیابان های تهران بوده و اکنون نیز هست. دسترسی های مختلف این خیابان به بزرگراه ها و خیابان های معروف نیز بسیار مورد توجه است. از جمله به اتوبان شهید حقانی، شهید مدرس، اتوبان رسالت، میدان آرژانتین، خیابان ولیعصر(عج).
از اماکن تفریحی نزدیک جردن می توان به پارک جنگلی طالقانی، پارک آب و آتش و پارک ملت اشاره کرد.
این واحد اجاره روزانه آپارتمان در تهران واقع در جردن منطقه جردن با امکانات زیر است:

 :: برچسب‌ها: اجاره روزانه آپارتمان در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت ,
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : پنج شنبه 11 خرداد 1396

اجاره سوئیت مبله در تهران

تهران مبله متخصص در اجاره سوئیت مبله در تهران بلوار فردوس

اجاره سوئیت مبله در تهران

اجاره سوئیت مبله در تهران واقع در منطقه بلوار فردوس، جمع و جور و نقلی اما با وسایل کامل. 1 خوابه مبله به مساحت 50 متر مربع خیلی زیبا. با نورپزدازی عالی مناسب برای گذران وقت و استراحت شما. این سوئیت مبله ما در منطقه ی مناسبی از غرب تهران قرار گرفته است. و به اماکن معروفی مانند فلکه دوم صادقیه، پاساژ گلدیس و خیابان ستارخان دسترسی دارد.
همچنین بلوار فردوس یک خیابان بلند غربی شرقی است. که در میانه ی مسیر از بلوارهای اباذر، آیت الله کاشانی، سلیمی جهرمی و اتوبان ستاری و اتوبان باکری می گذرد.
این سوئیت در گروه اجاره سوئیت مبله در تهران واقع در منطقه بلوار فردوس قرار می گیرد و دارای امکانات خدماتی مناسبی ست از جمله:

 :: برچسب‌ها: اجاره سوئیت مبله د تهران , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : چهار شنبه 10 خرداد 1396

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت

ارائه اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت اشرفی اصفهانی

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت واقع در منطقه اشرفی اصفهانی با وسابل نو.این واحد برای اجاره 1 خواب دارد و مساحت آن 90 متر مربع است. واحدهای مبله ما آماده اجاره با ارزانترین قیمت و متناسب نیاز شما عزیزان می باشد.
اشرفی اصفهانی نام یکی از اتوبان های غربی تهران است. که به پاسداشت شهید عطاءالله اشرفی اصفهانی، این گونه نام گذاری شده است. این اتوبان از فلکه دوم صادقیه تا خیابان سیمون بولیوار امتداد دارد.
اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت واقع در منطقه اشرفی اصفهانی با وسایلی مثل زیر آماده می باشد:

 :: برچسب‌ها: اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت , اجاره آپارتمان مبله در تهران , اجاره سوئیت مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت ,
:: بازدید از این مطلب : 54
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : شنبه 6 خرداد 1396

اجاره آپارتمان مبله

تهران مبله آماده ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله سعادت آباد

اجاره آپارتمان مبله


اجاره آپارتمان مبله در منطقه سعادت آباد همراه با وسایل عالی. آپارتمان دو خوابه به مساحت 70 متر مربع، زیبا و دلباز. در این واحد مبله برای دسترسی به اماکن تجاری و تفریحی بسیار راحت خواهید بود.
اتوبان شهید چمران و اتوبان یادگار امام به جنوب به این واحد آپارتمان مبله ی ما دسترسی دارند. بلوار سرو نیز در سعادت آباد قرار دارد و به این واحد دسترسی خوبی دارد.
این واحد اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد دارای امکانات خوبی شامل گزینه های زیر است::: برچسب‌ها: اجاره آپارتمان مبله , اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت , اجاره سوئیت روزانه در تهران ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : عطایی
ت : سه شنبه 2 خرداد 1396
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
چت باکس
تبادل لینک هوشمند
پشتیبانی